Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK Hayırsever Ahmet ARTIRAN’la Asm Protokolü İmzaladı
03 Kasım 2020

Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK Hayırsever Ahmet ARTIRAN’la  Asm Protokolü İmzaladı

Niğde Merkez Şehitler Mahallesine Aile Sağlığı Merkezi yaptırmak için müracaat eden Hayırsever Ahmet ARTIRAN ve Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK arasında imza protokolü düzenlendi. Valilik Makamında gerçekleştirilen protokol imza törenine, Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan DEĞİRMENCİOĞLU ve Hayırsever Ahmet ARTIRAN katıldı.

Şehitler Mahallesinde 446 metrekare alan üzerine yapılacak olan binanın 2 katının Aile Sağlığı Merkezi olarak yaptırılması ve Sağlık Bakanlığına devredilmesini içeren imza protokolü töreninde konuşan Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK, Babası Emin Yaşar ARTIRAN adını taşıyacak olan Aile Sağlığı Merkezi yaptıracak Hayırsever Ahmet ARTIRAN’ı bu örnek davranışından dolayı tebrik etti.

Valimiz Sayın Yılmaz ŞİMŞEK; Şehitler Mahallesinde bir sağlık merkezine ihtiyaç olduğuna dikkat çeken hayırsever vatandaşlarımızın bu tür hizmetlerde yanımızda olması bizlerin çalışma azmini, heyecanını arttırıyor. Bu davranışlarından dolayı Hayırsever Ahmet Beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ertan DEĞİRMENCİOĞLU’nunda Aile Sağlığı Merkezi yaptıracak Hayırsever Ahmet ARTIRAN’abu örnek davranışından dolayıteşekkür etti. Protokol sonrası Hayırsever Ahmet ARTIRAN ise konuşmasında yapılacak Aile Sağlığı Merkezinin bir yıl içerisinde bitirilmesinin planlandığını ifade etti.

  • _20180604_212528.JPG
  • FB_IMG_1528136629165.jpg
  • FB_IMG_1528136631120.jpg
  • FB_IMG_1528136633296.jpg